OFICJALNE WYNIKI KONKURSU

POKAŻ SIEBIE!

Właśnie ruszyła kolejna edycja konkursu graficznego w którym Waszym zadaniem jest przedstawienie swojego ulubionego stylu. 

Rysujesz, malujesz, customujesz, projektujesz w programach graficznych? To konkurs idealny dla Ciebie. 

Nie musisz tworzyć nowego projektu specjalnie pod konkurs. Wystarczy, że odkopiesz swoją starą ulubioną pracę w której czujesz się najlepiej i wyślesz ją do mnie w zgłoszeniu konkursowym.

Nagrody o łącznej wartości
PONAD 4000 zł!

Dzięki naszym sponsorom staram się aby każdy kolejny konkurs przyniósł dla Was coraz większą pulę nagród. W tej edycji przygotowaliśmy dla Was nagrody o łącznej wartości ponad 4000 zł.

Sponsorzy i partnerzy konkursu

Nagordy

A co jeżeli wyślę pracę z AI

Wiemy, że teraz, digitalowe prace mogą być narażone na generowanie grafik przez sztuczna inteligencję, co byłoby niesprawiedliwe w stosunku do osób, które włożyły w to całe swoje serducho i umiejętności.

Nie zabraniamy korzystania z AI do tworzenia swoich projektów, lecz nie może być to główny motyw przewodni Waszej pracy. Możesz generować poszczególne elementy, inspirować się grafikami AI. 

Pamiętaj, jeżeli chcesz przygotować prace cyfrową, digital art, fotomanipulację, rysunek na tablecie (wszystkie pracę, które będą wykonane na komputerze) musisz nagrać proces twórczy swojego ekranu (np bezpłatnym programem OBS) i przesłać dodatkowy link do filmu jako niepubliczny na portalu YouTube. Możesz wrzucić cały proces, pocięty w krótszych sekwencjach, lub zmontowany speed art ze swojej pracy. Możesz także udokumentować proces twórczy w postaci screenów lub zdjęć i załączyć je w zgłoszeniu konkursowym.

Jak wziąć udział w konkursie

1. Przygotuj swoją pracę (zdjęcie, skan, plik graficzny)

2. Wyślij zdjęcie na mojego maila kontakt@czuga.pl w tytule wpisując Konkurs “Pokaż swój STYL”.

2a. Jeżeli wykonujesz pracę na komputerze nagraj proces twórczy swojego ekranu i wyślij link do filmu jako niepubliczny film wrzucony na YouTube. mogą być to także screeny lub zdjęcia kilku etapów tworzenia pracy.

3. Napisz w kilku zdaniach dlaczego ten styl jest Twoim ulubionym.

4. W ciągu 24h otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia do konkursu.

5. Konkurs trwa od 14 września 2023r do 8 października 2023r.

POWODZENIA!

Dziel się swoimi postępami na naszych grupach

Grupa Discord

Grupa Facebook

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share